چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
درباره ما

طرح مجتمع فولاد فسا که در دست احداث می باشد رامعرفی می نماییم .هدف از تاسیس این واحد تولیدی کمک به خودکفایی کشور عزیزمان  در تولید محصولات استراتژیک و در عرصه های اقتصادی و نیز ایجاد زمینه اشتغال برای بیش از 3000 نفر به طور مستقيم در منطقه فسا در استان فارس می باشد .

این طرح در زمینی به وسعت 1000 هکتار در شهرستان فسا کیلومتر 30 جاده فسا - داراب قرار گرفته و یکی از مزایای این مکان نزدیکی به جاده ترانزیتی و شبکه سراسری راه اهن است که هم اکنون در دست ساخت هستند .

کلیات طرح :

1- احداث کارخانه گندله سازی به ظرفیت 2،700 میلیون تن در سال

2- احداث کارخانه آهن اسفنجی به ظرفیت 1،700 میلیون تن در سال

3- احداث کارخانه فولاد سازی به ظرفیت 1،500 تن در سال

4- احداث کارخانه لوله بدون درز به ظرفیت چهار صد هزار تن

در حال حاضر طراحی کلیه واحد ها توسط مهندسین مجرب و مشاوران ذیصلاح در دست انجام است . تامین آب و برق و مورد نیاز ، احداث کارخانه تولید بتن پروژه ، ساخت دیوار شرقی به طول 2000 متر ، ساخت فنس جنوب سایت به طول 3300 متر ، احداث دفاتر اداری در شهر های تهران ، اصفهان ، شیراز و سوله هاي انبار در منطقه انجام شده و عقد قرارداد با شركت هاى اروپایی برای تامین تکنولوژی نیز درمراحل نهائی خود است . 

در نظر است در سال آتی به یاری خداوندمتعال ، حمایت مسئولین محترم و مردم عزيز فسا بتوانیم به سهم خود گامی در زمینه عمران و آبادانی میهن اسلامی و همچنین اشتغالزایی برای جمعی از هموطنان عزیز و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی برداشته منشاء خدمتی هر چند کوچک بوده باشیم

 
 
درباره ما
پیوند ها
گالری  
صفحه اصلی             درباره ما             محصولات             اهداف و استراتژی ها            
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح